About This Lesson
We've shown you how much multiple quantities of five different items cost - can you work out how much just one of each item would cost? Use this information to solve the word problems on this handout.
Share
Share
Share
We've shown you how much multiple quantities of five different items cost - can you work out how much just one of each item would cost? Use this information to solve the word problems on this handout.